این اسنک ها را قبل از خواب میل کند

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند

نی نی بان: اگر کودک شما قبل از خواب گرسنه بود، یکی از این اسنک‌های زیر را به او دهید که هم سالم‌ است و هم به خواب شب او کمک می‌کند.

 

تخم مرغ

 

تخم مرغ سرشار از تریپتوفان است. غذاهایی که حاوی تریپتوفان هستند، به خواب کودکان کمک می‌کنند. حتی اگر تریپتوفان را با کربوهیدارت‌ها مخلوط کنید، بهتر خواهد شد زیرا باعث می‌شود کربوهیدرات‌ها، اسیدهای آمینو را به طور مستقیم به سلول‌های ماهیچه‌ای منتقل کند. سفیده تخم مرغ منبع بسیار خوبی از تریپتوفان است. آن را با نان تست برای کودکتان سرو کنید.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 1

 

پنیر و انواع توت

 

درست کردن این اسنک تنها چند دقیقه زمان می‌برد. این دو ماده به همراه نان تست، سرشار از تریپتوفان و کربوهیدرات‌‌ است.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 2

 

گیلاس

 

گیلاس بهترین منبع ملاتونین است. شما می‌توانید آن را به صورت خشک یا با ماده دیگری مانند ماست و میوه‌های دیگر، به عنوان اسموتی به او دهید. این مواد حاوی تریپتوفان نیز است.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 3

 

مافین موزی

موز منبع خوبی برای پتاسیم و منیزیم است. منیزیم یک ماده معدنی است که بهتر است قبل از خواب مصرف شود زیرا ماهیچه‌ها را آرام می‌کند. پتاسیم نیز در این امر به منیزیم کمک می‌کند. بنابراین قبل از خواب به کودکتان یک عدد موز یا یک عدد مافین موزی دهید.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 4

 

موز

 

موز را با مقداری عسل که حاوی تریپتوفان است و پنیز خامه‌ای و کشمش مخلوط کنید. کودک شما از طعم این اسنک مقوی لذت خواهد برد.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 5

 

چیپس سیب زمینی شیرین

 

سیب زمینی شیرین منبع خوبی از ویتامین ب، به خصوص ویتامین ب6 است که با استرس مبارزه می‌کند و آمینو اسید را مانند تریپتوفان به موادی خواب آور مانند سروتونین و ملاتونین تبدیل می‌کند. کربوهیدرات‌های پیچیده در آن نیز به تنظیم قند خون کمک می‌کند.

 

این اسنک ها را قبل از خواب میل کند - تصویر 6

تخم مرغ
اسنک
پنیر
توت
گیلاس
مافین
موز
سیب زمینی
تریپتوفان
کوبوهیدرات
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه