تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 اسفند 1395 13:40. یک بازوی روباتیک کوچک می تواند با تقلید حرکات دست کاربر، روی کاغذ طراحی کند. به گزارش مهر به نقل از لایو ساینس، گروهی از محققان با ترکیب دانش خود از هنر جنبشی، ماشین های طراحی و میکروپردازشگرهای متصل به اینترنت، یک بازوی روباتیک طراحی ساخته اند که قادر به طراحی روی کاغذ است. این بازو که Line-us نام گرفته، حرکات دست کاربر هنگام طراحی را تقلید می کند. سپس از طریق یک اپلیکیشن موبایل به وای فای متصل شده و طرح را به صورت دیجیتال با قلم روی کاغذ نقش م ...

بازوی روباتیک که طراحی می کند

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 اسفند 1395 13:40


یک بازوی روباتیک کوچک می تواند با تقلید حرکات دست کاربر، روی کاغذ طراحی کند.

 به گزارش مهر به نقل از لایو ساینس، گروهی از محققان با ترکیب دانش خود از هنر جنبشی، ماشین های طراحی و میکروپردازشگرهای متصل به اینترنت، یک بازوی روباتیک طراحی ساخته اند که قادر به طراحی روی کاغذ است.   

 

این بازو که Line-us نام گرفته،  حرکات دست کاربر هنگام طراحی را تقلید می کند. سپس از طریق یک اپلیکیشن موبایل به  وای فای متصل شده و طرح را به صورت دیجیتال با قلم روی کاغذ نقش می زند.

 

رابرت پل یکی از موسسان Line-us می گوید: در حقیقت این روبات نوعی اسباب بازی است. ما تصمیم داشتیم دستگاهی بسازیم که سرگرم کننده باشد. علاوه برآن می خواهیم روش های جدید و خلاق برای استفاده از این روبات را کشف کنیم.

 اخبارعلمی ,خبرهای علمی ,بازوی روباتیک

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه