بهترين راه چيدمان اتاق خواب چيست؟

بهترین راه چیدمان اتاق خواب چیست؟

Previous Next    Close
 بهترين راه چيدمان اتاق خواب چيست؟ - تصویر 1
 بهترين راه چيدمان اتاق خواب چيست؟ - تصویر 2
اتاق خواب
اتاق خواب شما باید متناسب بوده و جریان انرژی عاطفی را انتقال دهد، بر همین اساس اتاق خوابی خوب است که صاحبانش را به سوی خود جذب کرده و همچنین هیجان برانگیز و آرامبخش باشد.

- دوست دارید اتاق خواب شما چه شکلی داشته باشد؟

- دلتان می خواهد آنرا چگونه دکوراسیون کنید؟

- بهترین راه چیدمان اتاق خواب چیست؟

- چه آیتم هایی به عنوان اجزای اولیه باید در هر اتاق خوابی وجود داشته باشند؟


در زندگی مدرن امروزی بیش از هر چیز باید به حفظ آرامش در اتاق خواب توجه کنید. شما باید فضایی را خلق کنید که به واسطه آن بتوانید در این اتاق به آرامش رسیده و کلیه استرس های روزانه خود را برطرف کنید. در این قسمت می خواهیم چند نکته ضروری در مورد دکوراسیون اتاق خواب را برای شما ذکر می کنیم:

هسته مرکزی

��ر 90 % موارد نقطه مرکزی اتاق خواب تختخواب است. تخت را باید نسبت به مساحت اتاق انتخاب کنید. اگر تختخواب شما خیلی بزرگ باشد اتاق خواب کوچکتر به نظر می رسد. سعی کنید حتماً یک تشک مناسب هم تهیه کنید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه انتخاب صحیح تشک مناسب راهنمای منزل را در این زمینه مطالعه نمایید.

مسیر رفت آمد

وسایل اتاق خواب را طوری بچینید که مسیری برای رد شدن وجود داشته باشد.

جایگاه اختصاصی

اتاق خواب خود را تبدیل به دفتر کار، انباری، و یا سینمای خانگی نکنید و فقط از آن به عنوان اتاق خواب استفاده کنید.

رنگ

بسته به سلیقه و میل شخصی از رنگ های آرام بخش و متناسب برای اتاق خواب خود استفاده کنید. برای اتاق های کوچک که نور زیادی نمی گیرند بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید.

شلوغی و درهم ریختگی

هر چند وقت یکبار کل فضای اتاق خواب خود را تمیز کنید و هر گونه بهم ریختگی و شلوغی را تمیز کنید. همچنین گردگیری و پاک کردن ماهانه را نیز فراموش نکنید.

بودجه

در زمان تغییردکوراسیون در اتاق خواب هیچ گاه بودجه ای را که در اختیار دارید فراموش نکنید. می توانید خیلی چیزهایی را انتخاب کنید اما باید به هزینه هایی هم که در بر دارند توجه کنید.

منبع: مجله منزل

мебель на заказ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه