تغيير دكوراسيون در اتاق خواب

تغییر دکوراسیون در اتاق خواب

Previous Next    Close
 تغيير دكوراسيون در اتاق خواب - تصویر 1
 تغيير دكوراسيون در اتاق خواب - تصویر 2
 تغيير دكوراسيون در اتاق خواب - تصویر 3
ایجاد یک اتاق خواب بی نظیر فقط به خلق یک فضای مطبوع و دلپذیر محدود نمی شود. باید بهشتی به دور از هر گونه استرس ایجاد کنید و در آن مامن امن با آرامش تمام به خواب فرو روید.

برای تهیه وسایل اتاق خواب نباید آنقدر هزینه کنید که نهایتاً مجبور به فروش قلب و کلیه خود برای بازپرداخت قرض ها و وامهای بشوید؛ و این هم چند تکنیک ساده و کم هزینه برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب:1) چند شمع روشن کنید، نورهای متداول را کم کنید، و رایحه ای معطر در فضا منتشر کنید. این کار حالتی دوستانه، گرما بخش، و صمیمی ایجاد می کند.

2) پنجره ها را باز کنید. ما همیشه عادت داریم که پرده های اتاق خواب را بکشیم و پنجره ها را بسته نگه داریم. باز کردن پنجره ها اجازه ورود نور طبیعی و هوای تازه به داخل اتاق را می دهد. از این گذشته نور خورشید هم از ایجاد قارچ جلوگیری کرده و انگل ها را از بین می برد. سیستم تهویه هوای اتاق خواب هم می تواند مفید باشد.

3) یادگاریهای خاطره آمیز را به نمایش بگذارید. برخی ��ز وسایل یادآور خاطرات خوش گذشته هستند، پس چرا آنها را در جایی قرار ندهیم که از دیدنشان لذت ببریم؟ با تزئین آن یادگاری ها فضا را صمیمانه تر کنید.

4) از محفظه های ذخیره وسایل به درستی استفاده کنید. اصولاً از آنجایی که کلیه وسایل اضافی روانه اتاق خواب می شوند، این اتاق شلوغ و پر از وسایل مختلف می شود. اگر برای هر وسیله جای مخصوصی در نظر بگیرید، با درهم ریختگی کلافه نمی شوید. زمانیکه از محل کار به خانه می آیید خیلی وسوسه انگیز است که لباس هایتان را جمع نکنید و روی تخت بیندازید، به همین دلیل کمد لباس ها را در دسترس قرار دهید تا آویزان کردن لباس ها برایتان کار دشواری نباشد.

5) افزودن رایحه ای خوش. اتاق های خواب خیلی زود رنگ و بوی کهنگی و کسالت به خود می گیرند. برای خشبو نگه داشتن کمد و محفظه های نگهداری قدری مشک یا عنبر در داخل آنها قرار دهید.

6) آینه؛ وجود آینه در بالای شوفاژ یا نصب یک آینه قدی روی دیوار ایده بدی به نظر نمی رسد، هم در انعکاس نور موثر است و هم حس یک اتاق بزرگتر و روشن تر را ایجاد می کند.

منبع: مجله منزل

گردآوری تصاویر: گروه طراحان داخلی مامی سایت

мебель на заказ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه