تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 دی 1394 14:03. محققان خودروی سه چرخه پیشرفته ای ساخته اند که نه تنها می توان آن را در زمره فناوری های مفهومی دانست بلکه نسل جدیدی از خودروهای لوکس و کاربردی نیز به شمار می آید. محققان خودروی سه چرخه پیشرفته ای ساخته اند که نه تنها می توان آن را در زمره فناوری های مفهومی دانست بلکه نسل جدیدی از خودروهای لوکس و کاربردی نیز به شمار می آید. این خودروی سه چرخ که Laguna نام دارد محصول تفکر خلاقانه محققان خودروسازی Vanderhall است. آنها برای ساخت بدنه این خودرو که دارای شاس ...

خودروی لوکسی که ۳ چرخ دارد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 دی 1394 14:03


 محققان خودروی سه چرخه پیشرفته ای ساخته اند که نه تنها می توان آن را در زمره فناوری های مفهومی دانست بلکه نسل جدیدی از خودروهای لوکس و کاربردی نیز به شمار می آید.

 محققان خودروی سه چرخه پیشرفته ای ساخته اند که نه تنها می توان آن را در زمره فناوری های مفهومی دانست بلکه نسل جدیدی از خودروهای لوکس و کاربردی نیز به شمار می آید.

این خودروی سه چرخ که Laguna نام دارد محصول تفکر خلاقانه محققان خودروسازی Vanderhall است.

اخبار,اخبار علمی,خودروی لوکس

 آنها برای ساخت بدنه این خودرو که دارای شاسی از جنس آلومینیوم است از فیبر کربن استفاده کرده اند تا نشان دهند این خودرو تا چه حد بر مبنای اصول پذیرفته شده فناوری های نوظهور ارایه شده است.

این خودروی سه چرخ تنها ۷۰۳ کیلوگرم وزن داشته و اگرچه نسبت به محصول شناخته شده دیگری یعنی Morgan حدود ۱۷۸ کیلوگرم سنگین تر است اما قابلیت های حرکتی بیشتر و ساختار هوشمندانه قابل توجهی دارد.

شاسی آلومینیومی این خودرو موجب شده تا مرکز ثقل آن در نقطه پایینی قرار گرفته و در نتیجه پایداری بیشتری در پیچ ها و سرعت های بالا داشته باشد.

بدون شک بخش قابل توجهی از پایداری این محصول سه چرخ در حین حرکت مربوط به تایرهای پهن آن می شود.

موتور این خودرو ۱.۴ لیتری بوده و جالب اینکه توان قابل توجه ۲۰۰ اسب بخار دارد. شرکت سازنده اطلاعات دقیق تری درباره موتور توربوشارژ این خودرو منتشر نکرده است.

Laguna مجهز به جعبه دنده اتوماتیک شش دنده است و با قیمت قابل توجه ۷۷ هزار دلار در زمره خودروهای نسبتا گران دنیا قرار می گیرد.

 

اخبار علمی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه