دستگاهی که پرستار کودک است + تصاویر

دستگاهی که پرستار کودک است + تصاویر


اخبار علمی - دستگاهی که پرستار کودک است + تصاویر

هنگامی که نوزد دور از چشم اطرافیان قرار دارد ممکن است مشکلی برایش ایجاد شود که نیاز به رسیدگی داشته باشند به همین علت دستگاهی ساخته شده است که این مشکلات را کنترل می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شاید پدر و مادرها هنگامی کارهای مختلفی که انجام می‌دهند نگران وضعیت نوزاد خود باشند به عنوان مثال وقتی که مادر در آشپزخانه در حال کار کردن است شاید دوست داشته باشد از وضعیت کودک خود در اتاق و جاهای دیگر منزل اطلاع داشته باشد.


احتمال خطر برای نوزدان بسیار زیاد است زیرا آنها زبانی برای صحبت کردن ندارند و در مشکلاتی که برایشان پیش می‌آید علامت خاصی از خود نشان نمی‌دهند.

 

اخبار,اخبار علمی ,پرستار کودک

 
برای رفع این نگرانی‌ها دستگاهی ساخته شده که به مچ پای نوزاد وصل می‌شود این دستگاه وضعیت فیزیکی نوزاد را از طریق تلفن‌های همراه هوشمند به پدر و مادر گزارش می‌کند همچنین مخصوصا هنگام بیماری کودک دمای بدن، ضربان قلب و جنبش کودک، شرایط نور اتاق و بسیاری از اطلاعات لازم از وضعیت فیزیکی نوزاد را می‌تواند نشان دهد.

اخبار,اخبار علمی ,پرستار کودک

 
این دستگاه همچنین بر اتاق کودک نظارت دارد قابل شستشو می‌باشد جنس این دستگاه از سیلیکون است جالب است که والدین متوجه بیدار شدن کودک خود شوند.

اخبار,اخبار علمی ,پرستار کودک

 
هر صدای کوچکی از نوزاد می‌تواند نشان دهنده بیدار شدن او شود.

 

اخبار,اخبار علمی ,پرستار کودک

اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه