امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربرد های متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد. میزان نوموفوبیا یا همان ترس از جد اشدن از تلفن همراه 66 درصد گزارش شده و این در حالی است که این آمار در سه سال گذشته 53 درصد بوده است. این گزارش حاکی است که 70 درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و 66 درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود را چک می کنند. میزان نوموفوبیا در بین سنین 24-18 سال 77 درصد و 7 ...

سنیتایزر دستگاه ضدعفونی کننده خانگی امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربرد های متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد.


میزان نوموفوبیا یا همان ترس از جد اشدن از تلفن همراه 66 درصد گزارش شده و این در حالی است که این آمار در سه سال گذشته 53 درصد بوده است.


این گزارش حاکی است که 70 درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و 66 درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود را چک می کنند. میزان نوموفوبیا در بین سنین 24-18 سال 77 درصد و 72 درصد از مردم جهان نمی توانند بیش از 150 سانتی متر مربع از موبایل خود فاصله داشته باشند.
 

سنیتایزر،دستگاه ضدعفونی کننده خانگی،سنیتایزر تلفن همراه

 
از طرف دیگر دانشمندان میزان آلودگی تلفن همراه را به مراتب آلوده تر از کثیف ترین سطوح اطراف محل زیست انسان یعنی توالت گزارش کرده اند.همه این ها اهمیت تمیز کردن تلفن همراه را صد چندان نموده است. اما از آنجا که این وسیله الکترونیکی قابل شستشو نمی‌باشد و دستمال ها یا اسپری های معرفی شده برابر تحقیقات بعمل آمده اثربخشی چندانی را از خود نشان نداده اند، بنابراین استفاده از اشعه UV یا ماوراء بنفش به کمک میکروب کشی تلفن همراه آمده است.
 

دستگاه ضدعفونی کننده,آلودگی های تلفن همراه,سنیتایزر تلفن همراه


بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت سنیتایزر به تازگی دستگاهی با نام سنیتایزر تلفن همراه معرفی شده است که با کمترین ضرر قادر به از بین بردن الودگی های تلفن همراه است.


این دستگاه با تابش اشعه ماوراء بنفش یا همان uv-c با طول موج 230 نانومتر در مدت 6 دقیقه باعث از بین بردن میکروبها به میزان99.9  درصد می شود.
 

شارژر بیسیم,شارژر چندکاره,دستگاه ضدعفونی کننده

 
دستگاه سنیتایزر به گونه ای طراحی شده که علاوه بر تلفن همراه وسایلی نظیر ساعت مچی، عینک، سمعک، سکه و... را می تواند ضد عفونی کند.
 

شارژر بیسیم,شارژر چندکاره,دستگاه ضدعفونی کننده


قابلیت شارژ تلفن همراه نیز یکی دیگر از مزیتهای این دستگاه است. در همین زمینه پیش بینی می شود به دلیل علت نگرانی جامعه در خصوص آلودگی های تلفن همراه، دستگاه سنیتایزر ، جایگزین شارژر های فعلی شود.

 

آلودگی های تلفن همراه,ضدعفونی کننده خانگی,دستگاه ضدعفونی کننده سنیتایزر


جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وبسایت سنیتایزر مراجعه نمایید.
www.sanitizer.ir
02166400064
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه