تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 12:02. یک ملوان بعد از هفت سال گم شدن در دریا در حالی یافت شده که بدنش مومیایی شده است. به گزارش آنا به نقل از LBT، دو ماهی‌گیر در سواحل فیلیپین جسد یک مرد آلمانی را در یک قایق گم‌شده یافتند که کاملا مومیایی شده است. این جسد متعلق به منفرد فریتز باجورات است که آخرین بار هفت سال پیش دیده شده بود. این مرد آلمانی به دلیل از کار افتادن کنترل‌های رادیویی‌ قایق مسیر خود را گم کرده بوده و از سال 2009 او را در دریا سرگردان کرده بوده است. با بررسی‌های اولیه این ...

کشف مردی که در قایقش مومیایی شده + تصاویر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 اسفند 1394 12:02


کشف مردی که در قایقش مومیایی شده + تصاویر - تصویر 1

یک ملوان بعد از هفت سال گم شدن در دریا در حالی یافت شده که بدنش مومیایی شده است.

به گزارش آنا به نقل از LBT، دو ماهی‌گیر در سواحل فیلیپین جسد یک مرد آلمانی را در یک قایق گم‌شده یافتند که کاملا مومیایی شده است. این جسد متعلق به منفرد فریتز باجورات است که آخرین بار هفت سال پیش دیده شده بود.

این مرد آلمانی به دلیل از کار افتادن کنترل‌های رادیویی‌ قایق مسیر خود را گم کرده بوده و از سال 2009 او را در دریا سرگردان کرده بوده است.

 

کشف مردی که در قایقش مومیایی شده + تصاویر - تصویر 2

 

با بررسی‌های اولیه این قایق، سندی یافت شد که نام وی روی آن نوشته شده بود و با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که وی یک ملوان خیلی حرفه‌ای بوده است. محققان معتقدند که وی به صورت ناگهانی مرده است و محیط شور و گرما نه تنها مانع از تجزیه بدن وی شده، بلکه بدن او را کاملا سالم نگه داشته است.

 

کشف مردی که در قایقش مومیایی شده + تصاویر - تصویر 3

 

پلیس فیلیپین اعلام کرده است که هنوز هیچ مدرکی دال بر وجود نفر دوم یا استفاده از اسلحه یافت نشده است.

 

کشف مردی که در قایقش مومیایی شده + تصاویر - تصویر 4

آخرین تصویر باجورات

 

اخبار علمی - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه