یشم سرخ و خواص آن

یشم سرخ و خواص آنیشم سرخ,خواص درمانی یشم سرخ,انواع سنگ یشم

یشم سرخ و خواص آن
سنگ یشم به رنگ سبز است ولی می توان آن را در رنگهای دیگر نیز یافت مانند: زرد، سرخ، خاکی، سیاه و بژ.
سنگ یشم شادی عمیقی در روح ایجاد می کند به همین علت سنگی مناسب برای مدیتیشن است. این سنگ به زندگی احساسی ما تازگی می بخشد و آن را اصلاح و ما را متعادل می کند. نوسانات آرام بخش و موزون یشم باعث تعادل در تمامی بدن می شود. این سنگ طرز کار غدد را حمایت و تشنج و بیماری ریه را درمان می کند.در ضمن در کسانی که به دلیل مشکلات روانی و انجام نشدن عمل لقاح باردار نمی شوند باعث تسهیل بارداری و حتی هنگام زایمان باعث سرعت تولد نوزاد می شود.

 

یشم سرخ,خواص درمانی یشم سرخ,انواع سنگ یشم

 

هر یک از رنگهای سنگ یشم دارای خواصی می باشند. یشم سرخ و بژ اثرات به خصوصی دارند. مثلا" یشم سرخ ارتعاشات منفی را از بین می برد و ما را در برابر همه نفوذ ها و نیرو های شوم و بد یمن حمایت می کند. این سنگ باعث رقت قلب، عاطفه و درک و فهم می شود.

 

همچنین باعث تسکین عوارض روده ای، نفخ و یبوست می شود و نیز معده را تقویت کرده و حالت تهوع را از بین می برد. در ضمن لحظه تولد نوزاد، یعنی زایمان را بدون درد می کند.
سنگ یشم بژ خیلی شبیه یشم سرخ است و باعث دیدن رویاهای لذتبخش در خواب می شود، نگرانیها را از بین می برد و موجب قابلیت درک و حساسیت می شود. یشم بژ پوست را تصفیه می کند، حس بویایی را زیاد می کند و عمل کبد، کلیه ها و کیسه صفرا را نیز افزایش می دهد.

منبع : zar.ir

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه